O naší firmě

Víno máme prostě v krvi. V roce 2003 jsme otevřeli naši první vinotéku, od roku 2005 provozujeme velkoobchod Krobelus a v roce 2016 přišel na svět e-shop s vínem Vinologie.

Dalším logickým krokem tak pro nás bylo otevření vlastní stáčírny pro výrobu BiB a nebalených vín 50L KEG a zajištění vlastní mezinárodní logistiky.

0
+
Spokojených zákazníků
0
+
Let zkušeností

Spokojenost zákazníků je na prvním místě

Poskytování kvalitních produktů a služeb je pro nás ten nejdůležitější úkol, který nám zároveň zajišťuje stovky spokojených a věrných zákazníků a obchodních partnerů.

“Farma víno Hovorany vznikla, aby mohla našim obchodním partnerům nabízet kvalitní vína a špičkový servis, jaký jinde nenajdou.”

Radek Kalousek, majitel společnosti

Náš tým

poradenstvi

Martin Janda Obchodní zástupce

Ivar

Ivar Kusák Obchodní ředitel

_martin

Martin Dupal Obchodní zástupce

hruska-220

Karel Hruška Obchodní zástupce

_zdenek1

Zdeněk Houšť Obchodní zástupce

_radek

Radek Kalousek Obchodní ředitel a jednatel

Naše poslání

V současné době disponujeme rozsáhlým skladem cisternového vína, které připravujeme k expedici pod naší vlastní značkou Farma víno Hovorany. Soustředíme se na výběr opravdu kvalitních vín, která komplexně posuzujeme. Náš výběr prochází několikastupňovou kontrolou od senzorického hodnocení vzorků až po laboratorní rozbor před samotným nákupem. Za kvalitu námi prodávaného vína se vám tak můžeme s čistým svědomím zaručit.